Přihlášení

Zapomenuté heslo

Jednorázová zásilka

Vytvořit jednorázovou zásilku

Registrace

Výhody registrace jsou:
  • pokročilá správa objednávek
  • rozsáhlá historie zásilek
  • možnost platby převodem

Podmínky ochrany osobních údajů

"Podmínky ochrany osobních údajů společnosti SPRINTER PRAGUE a.s.

Vážený registrovaný uživateli online systému kurýrní služby Sprinter Prague a.s., dne 04.08.2018 platit Obecné nařízení pro ochranu osobních ůdajů (GDPR).
Sprinter Prague a.s. zpracovává při doručovaní zásilek osobní data pouze v rozsahu nezbytně nutném pro zajištění služby doručení zásilky, z toho důvodu nemáme povinnost od uživatelů požadovat souhlas se zpracováním osobních dat při objednávání zásilek,
ale pouze povinnost uživatele informovat o pravidlech zpracování osobních dat. Aktualní pravidla najdete na našich webových stránkách nebo přímo na tomto linku.

Vůči registrovaným subjektů je však Sprinter Prague a.s. v pozici zpracovatelem osobních dat a pro další využívání vaší registrace v našem systému je třeba vyjádřit souhlas s naší zpracovatelskou smlouvou.
Sprinter Prague a.s. zpracovává osobní data, které si vy registrovaní uživatelé sami vkládáte ve svém profilu do systému Sprinter Prague a.s.. Zejména se jedná o seznam registrovaných uživatelů vaší firmy a adresář kontaktů.
Bez vyjádření souhlasu se zpracovatelskou smlouvou není, z důvodu nařízení GDPR, možné ve využívání vaší registrace po 04.08.2018 pokračovat a naše služby můžete případně využívat bez registrace.
Provozuje SPRINTER PRAGUE a.s. Nahlásit chybu / návrh

NahlásitDěkujeme za Váš podnět. Budeme se jím zabývat co nejdříve.

Oblíbené: